Hakkımızda

Arena Dedektör uzun yıllar dedektör sektöründe deneyim kazanmış bir kadro tarafından 2012 yılı ortalarında kurulmuştur.

Hakkımızda

Arena Dedektör uzun yıllar dedektör sektöründe deneyim kazanmış bir kadro tarafından 2012 yılı ortalarında kurulmuştur.

Firmamız, sektördeki deneyimlerini müşteri ve iş ortaklarıyla paylaşmayı, ülke ekonomisine katkıda bulunmak üzere ihracatını arttırmayı, dünyadaki son yenilik ve teknolojileri takip ederek bunları ülkemize kazandırmayı ve dünya’nın önde gelen üreticilerinin üstün teknoloji ile geliştirmiş olduğu ürünleri son kullanıcıya ulaştırmayı kendisine misyon edinmiştir.

Bu misyonu gerçekleştirmedeki desteği de saha deneyimi yüksek, güler yüzlü ve anlayışlı çalışanları, ülke çapındaki güçlü bayi ağı ve ürün çeşitliliğinden almaktadır.

Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dedektör denildiğinde akla gelen her türlü ürün ve eğitim hizmetini en verimli ve kesintisiz şekilde size ulaştırmayı ve sektörde uzun soluklu var olmayı en büyük hedefi haline getirmiştir.

Bu hedef doğrultusunda yerli ve yabancı her marka güvenlik, hobi, define, askeri, endüstriyel dedektörlerin ve ihtiyaçlarınıza uygun teknolojik cihazların satışında, profesyonel satış temsilcileri ile sizi doğru ürüne yönlendirmeyi de en büyük görevi haline getirmiştir.

Arena Dedektör ekibi olarak hem satış sürecinde hem de satış sonrasındaki saha çalışmalarınız ve teknik servis ihtiyaçlarınızda gerekli desteği sağlamak üzere size her zaman bir telefon kadar yakınız!