Makro CF77 Teknik Seri

Makro CF77 Teknik Seri

Standart Paket 5200 TL
(%5 Nakit Havale İndirimi) 4940 TL
SATIN AL
2 Yıl Garanti
Ücretsiz Kargo
3 Taksit
Kapıda Ödeme

Makro CF77 Teknik Seri

TEKNİK ve KRİMİNAL AMAÇLI METAL DEDEKTÖRÜ
CF77 TS birçok kurum ve kuruluşun kullanımına uygun halde tasarlanmış bir metal detektörüdür. CF77 TS yer altı ve duvar içlerindeki döşeli boruların, kabloların, rögar kapaklarının, elektrik kablolarının, mermilerin, kovanların, silahların, bıçak gibi kesici aletlerin tespitine kadar birçok alanda kullanılır.

CF77 TS FARKLI SEKTÖRLERİN İHTİYACINI KARŞILIYOR
Müteahhitler, belediyeler, doğal gaz şirketleri, telekomünikasyon şirketleri, tesisatçılar, iletişim ve internet hatları döşeyen kurumlar, arkeologlar, emniyet kuvvetleri, jandarma ve sivil toplum kuruluşları için geliştirilen CF77 TS farklı sektörlerde çok büyük bir ihtiyaca cevap vermektedir.

CF77 TS DEDEKTÖRÜ OLAY YERİ İNCELEMEDE
Güvenlik güçlerinin özellikle olay yeri incelemelerinde kullanabilecekleri CF77 TS, etrafa saçılmış veya yer altındaki mermi, kovan, silah, bıçak, bomba vb. suç aletlerini kolaylıkla tespit eder.

Küçük metallere olan duyarlılığı ve yüksek zemin geçirgenliği sayesinde her türlü zeminde rahatlıkla kullanabilen CF77 TS diğer dedektörlerin tespit edemediği derinliklerdeki metal sinyallerini kaçırmaz. Aynı zamanda istenildiğinde hassasiyet seviyesi kısılarak yüzeydeki küçük metalleri görmeden arama yapma imkânı sunar. CF77 TS ortamdan ve zeminden gelen parazit seslerini almadan sadece bir metal tespit ettiğinde uyarı sesi verir ve bu sayede sessiz bir kullanım sağlar. CF77 TS kolay kullanımı ve 30 saatlik pil ömrü ile kullanıcısına hem zaman kazandırır, hem de ileri teknolojisi ile güvenilir tespitler yapma olanağı tanır.

Çalışma Sistemi VLF
Çalışma Frekansı 17,5 kHz
Başlık Tipi Double – D (DD)
Metal Algılama Sesli
Zemin Ayarı Manuel
Kulaklık Çıkışı 1,4″ Mono
Arama Kolu Uzunluğu 127 cm – 152 cm
Çalışma Süresi Azami 30 Saat
Ağırlık 1.550 gr (C23 başlık dahil)
BENZER ÜRÜNLER
Open chat
1
Sol alttaki > işaretini tıklayın
Bize whatsapp ile yazın!
Powered by