Nokta Velox One

Nokta Velox One

Standart Paket 2600 TL
(%5 Nakit Havale İndirimi) 2470 TL
Pro Paket 4000 TL
(%5 Nakit Havale İndirimi) 3800 TL
SATIN AL
2 Yıl Garanti
Ücretsiz Kargo
3 Taksit
Kapıda Ödeme

Nokta Velox One

TEK PARA, KIYMETLİ TAKILAR, ESKİ KALINTILAR, ALTIN ve DAHA FAZLASI…
Tek para, kıymetli takılar, eski kalıntılar ve tespiti güç küçük metaller için ideal bir dedektör olan Velox zorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir. Velox derinlik avantajını, hızını ve kullanım kolaylığını yeni tasarımlı arama başlığı ve yüksek mineralli zeminlerde rahatlıkla çalışma imkanı tanıyan özel ayarlarıyla birleştirerek dedektör kullanıcılarına ayrıcalıklı bir dedektör sunuyor.

Velox ile hem diğer dedektörlerle tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşmanın, hem de birçok dedektör için sorun teşkil eden yüksek mineralli zeminlerde (aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, sürülmüş nemli toprak veya yüksek manyetikli zemin koşulları) rahatlıkla arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

 • Derin Arama
 • Hızlı Metal Algılama
 • 3 Tonda Sesli Metal Ayrımı
 • Sessiz Arama
 • Kolay ve Rahat Kullanım
 • Yüksel Mineralli Zeminde Üstün Performans
 • Demir Türü Metalleri Eleme
 • Uzun Pil Ömrü
 • Hafif ve Ergonomik Tasarım

DEMİR ANAHTARI VE DEMİR AYARI

Demir anahtarı demir türü metalleri elemenizi sağlar. Dolayısıyla bu tür metalleri tespit etmek istemediğiniz durumlarda demir anahtarını kapatarak arama yapabilirsiniz. Özellikle çöp metallerin yoğun olduğu arazilerde kullanım kolaylığı sunar. Demir ayarı ise özellikle demir minerallerinin yoğun olduğu bölgelerde ve plaj kumunda topraktan gelen etkinin demir olarak yansımasını ve demir anahtarı kapatılarak da elenmesini sağlar. Ayrıca demir içeren metallerin kalın tonda ses vererek daha kolay ayrılmasına olanak tanır.

METAL AYRIMI

Velox çok kararlı ve kolay anlaşılır metal ayrımına sahiptir. Değerli metallere ince, demir türü metallere kalın tonda sesle uyarı verir. Velox’un bu güvenilir ayrımı sayesinde karışık sayıları veya verileri takip etmeden tespit ettiğiniz metalin türünü kazmadan bilirsiniz.

SİNYAL SESİ GÜÇLENDİRİCİ

Küçük veya derindeki metallerden alınan zayıf sinyal sesini yükselterek emin olmadığınız hedefleri daha net tespit etmenize yardımcı olur.

UZUN PİL ÖMRÜ

Velox her yerde rahatlıkla temin edebileceğiniz 8 adet AA Alkalin pil ile çalışır ve 30 saate kadar arama yapma imkanı sunar. Şarj edilebilir batarya tercih eden kullanıcılar ise Velox için özel olarak tasarlanmış ve opsiyonel olarak satılan lityum polimer batarya ile 50 saatin üzerinde arama yapabilirler.

Çalışma Prensibi VLF
Çalışma Frekansı 17.5 kHz
Metal Algılama Ses ile
Sesli Ayrım 3 farklı ses ile
Hassasiyet Ayarı Manuel
Zemin Ayarı Manuel
Arama Başlığı VL28 Su Geçirmez DD Arama Başlığı 28 cm
Batarya 8 x AA Alkalin Pil
Kulaklık Çıkışı 6.5 mm mono
Uzunluk 121 – 142 cm ayarlanabilir
Ağırlık 1.9 kg (arama başlığı dahil)
Garanti 2 yıl

 1. Sistem Kutusu
 2. 28cm (11″) Arama Başlığı
 3. Kulaklık
 4. Pil Kutusu
 5. 8 Adet AA Pil
 6. Pil Kutusu Kılıfı
 7. Kullanım Kılavuzu & DVD
BENZER ÜRÜNLER
Open chat
1
Sol alttaki > işaretini tıklayın
Bize whatsapp ile yazın!
Powered by