Nokta Golden King

Nokta Golden King

Standart Paket 8100 TL
(%5 Nakit Havale İndirimi) 7695 TL
Pro Paket 10900 TL
(%5 Nakit Havale İndirimi) 10355 TL
SATIN AL
2 Yıl Garanti
Ücretsiz Kargo
3 Taksit
Kapıda Ödeme


BEKLENTİLERİNİZİ ŞEKİLLENDİREN 3D GÖRÜNTÜLÜ HAZİNE VE BOŞLUK DEDEKTÖRÜ

Derin aramalar için özel olarak geliştirilmiş olan Golden King metal dedektörü daha önceden hiçbir dedektörün sahip olmadığı özelliklerle donatılmış benzersiz bir hazine ve boşluk tespit dedektörüdür. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar her türlü ortamda, diğer dedektörlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit etme imkânına sahip olurlar.

Golden King, 2 farklı arama başlığı ve derin zemin penetrasyonu sayesinde hem derindeki gömülü metalleri hem de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi boşlukları tespit eder. Ayrıca, üstün teknolojisi sayesinde bulduğu hedefin gerçek zamanlı 3D grafiğini çizmekle kalmaz, ayrımını ve tahmini derinliğini de kullanıcısına bildirir.
İŞARETLER
Golden King dedektör arama ve araştırmalarınızda sadece elektroniksel açıdan değil, dev bir bilgi kaynağı olarak da yanınızdadır. Arazide karşılaşabileceğiniz 406 adet işaret ve sembol konusunda uzman bir ekip tarafından yorumlanarak sistemin içerisine yerleştirilmiştir. İhtiyaç duyduğunuz her an ve her yerde ulaşabileceğiniz zengin bir bilgi kaynağıdır.

  • Derin Arama
  • Gerçek Zamanlı 3D Grafiği
  • Metal Ayrımı ve Boşluk Tespiti
  • Değersiz Metal Ret
  • D.I.S.S Teknolojisi
  • 2 Farklı Boyutta Arama Başlıkları
  • Arama Ekranı Arayüzleri
  • 7” TFT Ekran
  • Güneş Modu
  • İşaret ve Anlamları

GERÇEK ZAMANLI 3D HEDEF GRAFİĞİ


Golden King’in en çarpıcı özelliği bugüne kadar toprak altından veri almak için üretilen hiçbir sistemin başaramadığı, gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme fonksiyonudur. Örnek resimlerde de görüldüğü
gibi Golden King aldığı sinyalin 3D çizimini yaparak ekrana yansıtır.
Yine aynı ekranda bulduğu hedefin tahmini derinliğini ve ayrımını gösterir. 3D hedef grafiğini klavye tuşları ile döndürerek değişik açılardan görebilir ve kaydederek istediğiniz zaman tekrar inceleyebilirsiniz.

“All Metal” modu diye de adlandırılan cihazın en derin modudur.
Bu modda cihaz tüm metalleri tespit eder ve ayrım yapmadan bütün hedeflere tek tonda ses verir.

METAL AYRIMI ve BOŞLUK TESPİTİ

Golden King çok gelişmiş bir metal ayrımına sahiptir. Metalleri değersiz, karışım, çelik, değerli ve altın olarak ayırır. Ayrıca, yan yana duran iki farklı metali tespit etme özelliğine sahiptir. Buna ek olarak mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi boşlukları ve içlerindeki metalleri de tespit eder. Golden King boşluk içerisinde bir metal tespit ettiğinde boşluğun ve tespit ettiği metalin 3D grafiğini çizerek ekranda gösterir.

ARAMA BAŞLIKLARI

Golden King kullanıcılarına 2 farklı boyutta arama başlığı seçeneği sunar. Genel Arama Başlığı: Küçük ve büyük metallere duyarlı bu başlık her türlü zeminde kolay ve rahat bir kullanım sağlar. Yüzey Arama Başlığı: Küçük veya yüzeydeki metallere daha duyarlıdır ve atık metallerin yoğun olduğu sahalarda daha rahat bir kullanım sağlar.

D.I.S.S. TEKNOLOJİSİ

Tüm dedektörler ve arama başlıkları iklimsel ve çevresel faktörlerden olumsuz olarak etkilenirler. Golden King’de kullanılan D.I.S.S teknolojisi bu faktörlerden dolayı oluşan etkiyi filtreler ve alınan sinyalin kalitesini arttırır. Zemini sürekli kontrol ederek aramalarınızı kesintisiz bir şekilde yapmanıza olanak tanır.

DEĞERSİZ RET

Metal dedektörleri ile arama yapılan bölgelerde çok sayıda demir türü metal atıklar olabilir. Golden King’in ‘Değersiz Ret’ özelliğini aktive ederek dedektörünüzün demir türü metalleri elemesini sağlayabilirsiniz. Böylece de daha rahat arama yapar ve vakit kaybetmezsiniz.

GÜNEŞ MODU

Güneş ışığının yoğun olduğu ve ekran görüntüsünün etkilendiği durumlarda “güneş modu” daha rahat okuma ve görüş sağlar. Güneş modu Golden King metal dedektörünün bütün menü arayüzleri için kullanılabilir.

7″ TFT EKRAN

Golden King 480 x 800 piksel yüksek çözünürlükte TFT ekrana sahiptir. Yüksek çözünürlüğü hedef tespitlerini ve 3D grafikleri daha net görebilmenizi, gece görüşlü kamera kullanımlarında da hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamanızı sağlar.

ARAMA EKRANI ARAYÜZLERİ

Golden King’in kullanıcılarına sunduğu diğer özelliklerden biri de arama ekranı arayüzleridir. İBRELİ ve DİJİTAL olarak 2 farklı şekilde tasarlanmış olan bu arayüzler sayesinde metal veya boşluk tespitlerini net bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca, tespit edilen hedefin sinyal grafiğini izleyerek en yüksek noktasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu da tespit edilen hedefi kolaylıkla ”pinpoint” yapmanıza yani hedefin tam noktasını bulmanıza yardımcı olur.

Çalışma Prensibi VLF
Çalışma Frekansı 17.5 kHz
Mikro İşlemci 216 Mhz, 32-bit + 16 – bit yardımcı işlemci
Gürültü Giderme Manuel Reset
Hedef Algılama Ses ve 3D görüntü
Metal Ayrımı Değersiz, Karışım, Çelik, Değerli, Altın
Hassasiyet Ayarı Manuel
Zemin Ayarı Otomatik / Manuel
Arama Başlıkları 36 x 44cm, 24 x 32cm, 60 x 100cm (DPR) Çift-D
Kamera (DPR) Gece görüşlü, su geçirmez, 30m. kablolu kara ve su altı kamerası
Gaz Sensörü (DPR) Metan gazına duyarlı gaz sensörü
Batarya Şarj edilebilir Lityum Polimer
Ekran 7” WVGA renkli TFT ekran
Kulaklık Çıkışı 1/4″ stereo
Uzunluk 90 – 125 cm ayarlanabilir
Sistem Kutusu Ağırlığı 2.5 kg (pil dahil) – boyuna asılır
Arama Kolu ve Başlığı Ağırlığı 2.3 kg
Garanti 2 yıl
BENZER ÜRÜNLER
Konuşmayı Başlat
1
Dedektör konusunda yardım gereklimi?
Sol alttaki > işaretini tıklayın
Bize whatsapp ile yazın!
Powered by