Minelab X-Terra 305

Minelab X-Terra 305

Standart Paket 2190 TL
(%5 Nakit Havale İndirimi) 2080.5 TL
SATIN AL
2 Yıl Garanti
Ücretsiz Kargo
3 Taksit
Kapıda Ödeme

Minelab X-Terra 305

Minelab X Terra 305 Define Dedektörü

Minelab X Terra 305 dedektör defineciliğe ilk başlayanlar ve amatör kullanıcılar için tavsiye edilen bir modeldir. Amatör kullanıcılar için tavsiye edilmesine karşın içerisinde bulunan özellikleri profesyonel dedektörlere çok yakındır. Kullanıcıya çok büyük kolaylıklar sağlayan özellikleri mevcuttur. Ergonomik yapısı ile kullanıcıyı arazide yormaz.

Minelab Xterra 305 modeli otomatik toprak ayarı özelliği ile kullacının dedektörünü açıp hemen arama yapmasını sağlar. Topraktaki bütün değişiklikleri otomatik olarak algılar ve sürekli yeniler. Defineciyi sürekli toprak ayarı sorunundan kurtarır. Minelab X Terra 305 modelinin ayrımlı ve ayrımsız 3 arama programı mevcuttur.

Minelab X Terra 305 digital LCD ekrana sahiptir. 3 farklı ses tonu ile metal ayrım imkanı sunar. Altın, gümüş, bakır, bronz, demir olarak metal ayrımı yapmanızı sağlar. Ayrıca istenilen metalleri algılama, istenmeyen metalleri red etme imkanı sağlar. Amatör olmasına karşın bu özellik diğer marka dedektörlerde bulunmamaktadır. Minelab X Terra 305 modelinde arazideki parazitleri yok eden NOISE CANCEL mevcuttur. Bu ayar sayesinde kullanıcı derinlik kaybına uğramadan rahat bir şekilde arama yapabilir.

Minelab X Terra 305 standart arama bobini ile 7.5 kHz ile arama yapar. 18.75 kHz arama bobinide opsiyonel olarak kullanılabilir. Minelab X Terra 305 4 X 1.5 Volt AA pil ile çalışmaktadır; isteğe bağlı olarak şarjlı pil ilede kullanılabilir.

Minelab X Terra 305 Türkçe kullanma klavuzu, Türkçe CD, Garanti Belgesi ve faturası ile alıcıya teslim edilir.

BENZER ÜRÜNLER
Open chat
1
Sol alttaki > işaretini tıklayın
Bize whatsapp ile yazın!
Powered by