Makro Jeosonar 2D

Makro Jeosonar 2D

Standart Paket 5460 TL
(%5 Nakit Havale İndirimi) 5187 TL
SATIN AL
2 Yıl Garanti
Ücretsiz Kargo
3 Taksit
Kapıda Ödeme

YENİ BAŞLAYANLAR VE PROFESYONELLER İÇİN JEOSONAR 2D SİSTEM
Jeosonar 2D Sistem amatör veya profesyonel her kesimden kullanıcının yıllardır hayalini süsleyen, ileri teknoloji ile donatılmış, tüketicinin tüm beklentilerine cevap verebilen çok özel bir dedektördür. 36×44 cm ebatındaki Genel Arama Anteni ile benzersiz bir derinliğe sahip olan bu sistem, metal tespit özelliğinin yanı sıra mağara, mahzen, tünel ve yer altı şehri gibi boşluk tespiti de yapabilme yeteneğine sahiptir. Üstün metal ayırım özelliği ve gerçek zamanlı 2D hedef sinyal grafiği verebilen sonuç ekranı ile kendi sınıfında rakipsiz bir dedektördür. Renkli büyük ekranı (5,7″), zemin tanımlama, metal ayırımlarındaki yüksek doğruluk, hedef sinyal şekil ilişkisi kurabilen üstün yazılımı, hedefin çap ve derinliğini renkli grafikler ile görüntüleyen hedef rapor ekranı ile bu muhteşem teknoloji showroomlarımızda Makro Teknoloji güvencesiyle sizleri bekliyor.

2D GRAFİK GÖRÜNTÜLÜ METAL VE BOŞLUK TESPİTİ
Standart olarak Genel Arama Antenine sahip Jeosonar 2D Sistem kullanıcının isteğine bağlı olarak (opsiyonel) Derin Arama Anteni ile de kullanılabilmektedir. 36×44 cm ebatlarındaki Genel Arama Anteni ile hem yüzey hem de derin aramalarda mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Genel Arama Anteni’nin metal ve boşluk hedefleri tespit edebilmesi sayesinde; kimsenin daha önce araştırma yapamadığı derinliklerdeki hazineleri keşfetmenin heyecanını yaşayacaksınız.

MÜKEMMEL METAL AYIRIMI VE DERİNLİK TESPİTİ
Kullanıcının isteğine bağlı olarak sunulan metal ayırımlı Derin Arama Anteni özellikle uzun zaman toprak altında kalmış büyük hedefler için tasarlanmıştır. 60×100 cm ebatlarında iki kişi tarafından kullanılan bu özel arama anteni ile mükemmel sonuçlara ulaşabileceksiniz. Daha fazla derinlik isteyen kullanıcılarımız için üretilen bu arama anteni hedefin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilen emsalsiz derinliklerde tespit yapabilme yeteneğine sahiptir. Derin arama anteni ile yüzeydeki gazoz kapağı çivi v.b. değersiz ve küçük metal atıklara takılmadan en mineralli zemin yapılarında bile mükemmel sonuçlara ulaşabilen bir teknolojiye sahiptir. Üstün metal ayırma yeteneği Derin Arama Antenini diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük özelliktir. Jeosonar 2D Sistem metalleri altın, çelik, değerli ve değersiz olarak dört gruba ayırabilmektedir. Yan yana duran metalleri yüzde oranları ile büyük – küçük ilişkisi kurarak verebilen bu benzersiz sistem, hedef derinliğini de mükemmel bir hassasiyetle kullanıcısına görüntülü olarak sonuç ekranında raporlar. Kullanımı çok kolay ve pratik olan Jeosonar 2D Sistem kullanıcı dostu ara yüzleri, kullanıcıya kılavuzluk eden grafik animasyonları ile daha önce eline hiç dedektör almamış kullanıcıları bile daha ilk kullanımda profesyonel bir kullanıcıya dönüştürür. Keşfetmek daha önce kimsenin göremediklerini görmektir.

T44 Arama Başlığı T100 Arama Başlığı
Uzunluk 90 – 150 cm
Ağırlık 2600 gr 8450 gr
Arama Başlığı T44 DD Arama Başlığı 36 cm x 44 cm T100 DD Arama Başlığı 60 cm x 100 cm
Ses Çıkışı 2W 2W
Kulaklık Çıkışı Ses Adaptörü + Kulaklık Ses Adaptörü + Kulaklık
LCD CSTN CSTN
Aktarım Sinüsodial Dalga Sinüsodial Dalga
Arama Başlığı Frekans 12 – 13 kHz 12 – 13 kHz
Çalışma Sistemi VLF VLF
Metal Ayırım Değerli / Değersiz / Çelik / Altın + Boşluk Değerli / Değersiz / Çelik / Altın + Boşluk
Değersiz Eleme Var Var
Derinlik Tespiti Var Var
Ses Tonları Polifonik Polifonik
Zemin Ayarı Manuel Manuel
Hassasiyet Ayarı Manuel Manuel
Gürültü Engelleme Otomatik Otomatik
Threshold Otomatik Otomatik
Hafıza Toprak + Ayarlar Toprak + Ayarlar
İşlemci Arm 7 Arm 7
Batarya Göstergesi Var Var
Batarya Lityum Polimer Batarya Lityum Polimer Batarya
Çalışma Süresi 4 Saat 4 Saat
Garanti 2 Yıl 2 Yıl
  1. Sistem Kutusu
  2. T44 DD Arama Başlığı 36 cm x 44 cm
  3. Sistem Kutusu Deri Taşıma Çantası
  4. Şarj Cihazı
  5. Araç Şarj Cihazı
  6. Lityum Polimer Batarya
  7. Kullanım Kılavuzu
BENZER ÜRÜNLER
Konuşmayı Başlat
1
Dedektör konusunda yardım gereklimi?
Sol alttaki > işaretini tıklayın
Bize whatsapp ile yazın!
Powered by