Makro CF77 Coin Finder

Makro CF77 Coin Finder

Standart Paket 3250 TL
(%5 Nakit Havale İndirimi) 3087.5 TL
Pro Paket 3750 TL
(%5 Nakit Havale İndirimi) 3562.5 TL
SATIN AL
2 Yıl Garanti
Ücretsiz Kargo
3 Taksit
Kapıda Ödeme

Kolay kullanımDaha derin arama3 Farklı ses tonu ile metal ayrımıYüksek mineralli zeminlerde mükemmel performansErgonomik tasarımHızlı hedef tespitiDemir ret özelliğiUzun Pil Ömrü

YÜKSEK MİNERALLİ ZEMİNLERDE MÜKEMMEL PERFORMANS

CF77, üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkân sağlar.

DAHA DERİN ARAMA & HIZLI HEDEF TESPİTİ

CF77, hız, derinlik, kararlılık ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.

ARAMA BAŞLIKLARI

CF77, her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez, hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlayan 23 cm – 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir. Bu sayede kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır. Ayrıca derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve daha derin tarama imkânı sağlar.

3 FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI

CF77, metal ayrımı yapmadan benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle de değerli, altın ve demir türü metalleri 3 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olarak istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler.

ARAMA MODLARI

CF77, GENEL arama bölümüyle ayrımsız ve maksimum derinliklerde arama imkânı sunar. MOD 1 ve MOD 2 bölümleriyle de yüksek mineralli zeminlerde oluşan hedef tespit zorluğunu ortadan kaldırıp sizlere ayrımlı ve stabil arama imkânı sunarak keyifli ve sorunsuz arama yapmanızı sağlar.

DEMİR SESİ

CF77, demir sesi açma kapama özelliğiyle yüksek mineralli alanlarda zeminden gelen demir sesini duymamanızı sağlar, aynı zamanda demir türü metallerin sesini tamamen kapatarak sadece değerli metalleri arama imkânı sunar.

KOLAY KULLANIM & ERGONOMİK TASARIM

CF77, fonksiyonel yapısı, kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli aramalarda kullanıcıyı yormayan ve ekstra ayarlar ile vakit kaybettirmeyen yeni, orta ve profesyonel seviyelerdeki tüm kullanıcılara hitap eden, kullanıcı dostu bir metal dedektörüdür.

UZUN PİL ÖMRÜ

CF77, 30 saate kadar arama yapma imkânı sunan 8 adet AA Alkalin pil ile tüm gün aramalarınızda şarj sorununu ortadan kaldırarak stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.

Çalışma Sistemi VLF
Çalışma Frekansı 17,5 kHz
Başlık Tipi Double – D (DD)
Metal Algılama Sesli
Zemin Ayarı Manuel
Kulaklık Çıkışı 1,4″ Mono
Arama Kolu Uzunluğu 127 cm – 152 cm
Çalışma Süresi Azami 30 Saat
Ağırlık 1640 gr (C28 Başlık Dahil)
BENZER ÜRÜNLER
Konuşmayı Başlat
1
Dedektör konusunda yardım gereklimi?
Sol alttaki > işaretini tıklayın
Bize whatsapp ile yazın!
Powered by