Garrett ATX

Garrett ATX

Standart Paket 11500 TL
(%5 Nakit Havale İndirimi) 10925 TL
Pro Paket 15300 TL
(%5 Nakit Havale İndirimi) 14535 TL
SATIN AL
2 Yıl Garanti
Ücretsiz Kargo
3 Taksit
Kapıda Ödeme

Pakete dahil olan aksesuarlar:

ATX12” DD başlık ile birlikte Arazi kulaklıkları
Yumuşak seyahat çantası
Garrett Dedektör Taşıma Kayışı
AA alkaline ve şarj edilebilir batarya Şarj cihazı
EK: 20” Deepseeker Mono
Arama başlığı Kamuflaj Garrett sert taşıma çantası

AYARLANABİLİR EŞİK SESİ
Kullanıcının metal hedef sinyallerini daha iyi duyabilmesi için eşik sesini (sürekli arka plan sesi) manuel olarak ayarlamasına olanak sağlar.

TÜM-METAL MODU
Tam Tüm -Metal modu daha hassas tespit ile en derindeki küçük kıymetli metallerin tespitini kolaylaştırır.

DEMİR KONTROLÜ (SADECE ATX’DE)
DD arama başlığını kullanarak demir hedeflerin tanımlanmasını sağlar.

TÜM BÖLGELER
Islak, nemli ve tozlu araziler için tasarlanmıştır. Her türlü arazi koşuluna dayanıklı gövdesi suda 3m derinliğe kadar inebilir.

HIZLI ARAMA™ TOPRAK AYARI
Yoğun mineralli toprak koşullarında toprak ayarının otomatik olarak yapılmasını sağlar.

TOPRAK TARAMASI (OTOMATİK)
Bu dedektör ideal bir performans için sürekli toprak mineralizasyonunu ölçen ve kendi kendini otomatik ayarlamaya programlı bir teknoloji ile üretilmiştir. (4 hatlı hız)

ÇOKLU-FREKANS (titreşim indüksiyonu)
(Pulse Induction-PI sistemli) Dedektör mineralli toprak ve tuzlu suyun etkilerinden zarar görmemek için gücünü çoklu frekanslara dağıtır. PI sistemli aramada hedef kimlik belirleme ve değersiz metal ayırma özelliği sınırlıdır.

HARİCİ HOPARLÖR ELEKTRONİK NOKTASAL HEDEF TESPİTİ
Bu Hareketsiz Tüm -Metal Modu toprak altındaki değerli hedefin yerini tam olarak belirlemeyi sağlar. Bütün metal hedeflerde maksimum tespithem de aynı anda.Arama esnasındametalhedefidiğerinden ayırırken menü içinde ayar yapmanıza gerek kalmaz. Gelişmiş Toprak Ayarı:özel bir ayarlama yapmadan yüksek mineralli topraktan ( demirtaşı) tuzlu suya kadar geniş aralıkta kullanım özelliğine sahiptir.

Özel Tasarım DD Arama başlığı:Başlığın arama ve süpürme hızını düşürmeden küçük metal hedeflerin hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlar. Hareketli ve Hareketsiz Modlar:Cihazı kullanma tercihiniz ve arazi şartları ne olursa olsun duruma göre en uygun performansı sağlar. Tamamen Katlanabilir:ATX’in şaftı uzayabilir, tamamen katlanabilir ya daherhangi bir yere rahatlıkla sığabilir. Hızlı Demir Kontrol özelliğive ayarlanabilir metal ayırım özelliğine sahiptir. 4 ayarda Zemin Taraması:Değişken toprak mineralizasyonuna en iyi adapte olabilen ayarı seçin.

LED Göstergeleri:Sinyal gücü ve mevcut ayarları gösterir. Suya dayanıklı Hoparlör:Kulaklık olmadan arama yapmaya olanak sağlar. Frekans Taraması:Parazitlenmeyi minimum seviyeye indirmek için otomatik fonksiyondur. Ses Kontrolü:Derin/zayıf sinyalleri daha iyi duyabilmek için gereksiz sinyalleri elimine etmeye yarar.

BENZER ÜRÜNLER
1
Sol alttaki > işaretini tıklayın
Bize whatsapp ile yazın!
Powered by